Łóżka Pszczyna

Gdy mówimy: "łóżko" to od razu dopowiadamy solidne, ładne i trwałe co zapewnia bezpieczne użytkowanie przez wiele lat. Ten ważny element każdej sypialni musi mieć w sobie "to coś" co sprawia, że mebel staje się nie tylko funkcjonalnym elementem naszej sypialni ale również meblem, który cieszy nasze oko.  Część użytkowników będzie wymagało dodatkowych funkcjonalności jak szuflady na pościel co pozwoli wykorzystać całą przestrzeń niewielkiej sypialni.  Inni skupią się na wyglądzie, który będzie stanowił dla nich doskonałe uzupełnienie przestrzeni gdzie mieszkają. Łóżko Pszczyna to część z szerokiej oferty modeli oferowanych przez producenta Tartak Meble, która od ponad 25 lat tworzy najwyższej jakości sypialnie dla klienta krajowego i zagranicznego.

Łóżko Sosnowe

Wykonywane z sosny pospolitej, która gęsto porasta teren całego kraju i dzięki temu jest stosunkowo tani i wdzięcznym materiałem na meble. Łatwy  w obróbce rodzaj drewna już od wielu lat gości w różnych odsłonach w naszych domach. Najczęściej pokrywana jest bejcami dla uzyskania dodatkowego koloru lub lakierami bezbarwnymi dla fanów naturalnego wyglądu drewna. Zdjęcia poniżej to modele, które można u nas nabyć w różnych rozmiarach zaczynając od 90x200, a kończąc na 180x200.  Łóżko sosnowe Pszczyna to solidne konstrukcje, które pozwalają na wiele lat użytkowania. Drewno sosny jest obrabiane na terenie jednego zakłądu produkcyjnego dlatego mamy pewność co do jakośći każdego elementu. Na szczególną uwagę zasługują wysokie łóżka dla seniorów, które pozwalają na odciążenie kręgosłupa i kolan podczas wstawania dla osób o ograniczonej zdolności ruchowej. Oferujemy również sprawdzone łóżka piętrowe z wysoką barierką górną co pozwala zabezpieczyć nawet "największego wiercipiętę" przed upadkiem.Jeżeli mieszkasz w Pszczynie lub okolicy nie przepłacaj u pośredników i kupuj bezpośrednio u producenta.

Łóżko dębowe

Wykonane z litego dębu, który jest bardzo odporny i wytrzymały. Piękno naturalnego materiału podkreślone przez proces olejowania. Dzięki temu zabiegowi materiał nie elektryzuje się i delikatnie reguluje klimat sypialni. Łóżko dębowe to mebel na lata użytkowania. Stworzone od podstaw przez doświadczonych stolarzy. Każde z nich powyżej rozmiaru 140x200 wyposażono w dodatkową "piątą nogę", która podpiera środkową część materaca.

Łóżka piętrowe

Łóżko piętrowe dla dzieci to idealne rozwiązanie dla małej przestrzeni pokoju. Wyposażone w opcjonalną szufladę na pościel lub zabawki. Wykonywane w całości z drewna sosnowego. Bezpieczne i sprawdzone. Oferujemy łóżka z podwyższaną górną barierką. Część z nich posiada szufladę na materac co sprawia, że łóżko staje się 3 osobowe. Proponujemy również łóżka piętrowe  z biurkami.